Nolm Spa masaj salonu Sultangazi’de.

Masaj nedir; vücudun tüm stresini alan, kaslara ve dokulara rahatlık veren, fiziksel ve zihinsel anlamda insanı iyi hissettiren bir uygulamadır. Kan dolaşımını hızlandırmak, fiziksel ağrıların bitmesi, depresyonun yatıştırılması, bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi ve daha zinde, enerjik olmanıza yardımcı olunması masajın en çok bilinen faydalarındandır.

Masaj çeşitleri;

Masaj kendi içerisinde çok çeşit dala ayrılarak farklı biçimlerde uygulanabilir. Bu dalların bazılarına aşağıdakiler gibi örnek verilebilir:

Klasik Masaj; Bu masaj türü sert vuruşlarla birlikte dairesel hareketler ve ovma gibi harketleri içerir.

Thai Masajı; Vücut esnekliğini artırmak, kas ve eklemlerde oluşan gerilimi atmak ve vücudun enerji sistemlerini dengelemek amacıyla hafif germe ve pasif baskıların uygulandığı masaj türüdür.

Reflekseloji Masajı; Gün içerisinde spor yapan ya da yoğun bir şekilde çalışan insanları rahatlatmak amacıyla  uygulanır.

Nolm Spa : Sultangazi’de bir Masaj Salonu

Doğal Spa merkezi ( Sultangazi Masaj Salonu )

Uzun sayılacak bir süredir Sultangazi bölgesinde hizmet veren Nolm Spa merkezi, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ve işini gerçekten hakkını vererek yapan Spa merkezleri arasındadır. Tecrübeli ve uzman terapistleriyle fiziksek ve zihinsel olarak daha iyi hissedeceksiniz. Kaliteli bir Sultangazi Masaj arıyorsanız bu merkezi kesinlikle öneririz. Bütün bunlara ek olarak Sultangazi hamam, Sultangazi havuz, Sultangazi kese köpük gibi ek hizmetlerin bulunması bu merkezi diğer merkezlerden üstün kılan çok önemli niteliklerdir.

Nolm Spa Merkezi Hakkında

İşinde uzman olan terapistlerin hizmet verdiği bir spa merkezi olarak Nolm Spa merkezi, senelerdir yüzlerce insana hizmet vermiş, müşterilerini ihtiyaçlarını odak alarak hizmet veren bir yerdir. Nolm Spa, kendinizi değerli hissetmek istiyorsanız ve işinin uzmanı kişilerden hizmet almak istiyorsanız doğru bir seçim olacaktır.

Nolm Spa Hizmetleri

Jakuzi, yüzme havuzu, sauna gibi sahip olduğu ayrıcalıklarıyla müşterilerine kaliteli bir spa hizmeti sağlayan kurumsal bir hizmet anlayışı içerisinde olan spa merkezimiz, bunlara ek olarak spanın yanında premium ayrıcalık hizmeti de sunmaktadır.

Nolm Spa Tarihçe

Senelerdir Spa hizmeti de vermekte olan Nolm Spa; sahip olduğu uzman terapistleri, kaliteli ikramları ve müşteri memnuniyetini odak alarak oluşturduğu çalışma prensibiyle sizin için güzel bir tercih olabilir.

Bakırköy masaj salonu

Bakırköy masaj salonu listesinde yokuz ama Bakırköy’e çok da uzak değiliz.  Alanında uzman olan 20 kişilik profesyonel kadrosuyla hizmet veren masaj hizmeti müşteri memnuniyetini odak alan, proaktif çalışma prensibi olan ve sahip olduğu modern, hijyenik ortamla misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaktadır. Spor masajı, medikal masaj, jakuzi masajı, sultan masajı, spa hizmeti, Bakırköy hamam, Bakırköy havuz, Bakırköy kese köpük, güzellik bakımı gibi birçok hizmeti de içinde barındıran Bakırköy masaj kendinize vakit ayırmak ve kendinizi iyi hissetmek istiyorsanız doğru bir adres.

Başakşehir Masaj Salonu

Başakşehir’de masaj yaptırmak istiyorsanız Nolm Spa merkezleri sizleri bekliyor. Verdikleri masaj hizmetinin yanında sauna ve hamam hizmetleri barındıran park spa merkezleri kaliteli hizmet konusunda güzel bir adrestir.

Deneyimli ve Sertifikalı Masöz

Nolm SPA merkezinde masaj hizmeti sunan tecrübeli ve sertifikalı bayan masöz personelleri hizmet vermektedir.

Başakşehir Sauna Hizmeti

Sauna hizmeti 10 çeşit masaj paketlerinin herhangi birini satın aldığınız zaman ekstra bir ücret ödemenize gerek olmadan size tamamen ücretsiz bir şekilde verilecektir.

Başakşehir Hamam

Park spa merkezlerinin içerisinde barındırdığı Başakşehir türk hamamı sayesinde masaj sonrasında vücudunuzdaki aromatik masaj yağlarından kolay bir şekilde arınmanız sağlanır. Aynı zamanda hamam kullanımı kapsamında başakşehir kese köpük masajı tamamen ücretsizdir. Buna ek olarak başakşehir havuz hizmeti de ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz, herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur.

Avrupa Yakası Masaj Salonu

Nolm Spa Merkezi ve Avrupa yakası masaj salonu olarak faaliyet gösteren deneyimli bay masözleri ve terapistleriyle sizlere huzurlu ve kaliteli bir ortamda masaj hizmeti almanıza olanak tanıyor. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren salon, aynı zamanda klas ve lüks olmak üzere çeşitli masaj odaları ve Avrupa yakası havuz, Avrupa yakası hamam, Avrupa yakası kese köpük, sauna, cilt bakımı, estetik, güzellik bakımı gibi çok çeşit hizmet sunmasıyla İstanbul’un en iyi masaj salonları arasında yer alıyor. Spa merkezleri içerisinde kaliteli hizmetimiz ile iddiamızı koruyoruz.

Sultangazi Masaj Salonu

            Sultangazi Masaj Salonu